DOBRO DOŠLI

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole

DOBRO DOŠLI

Počalji od SION taj 2013-11-15, 00:10

Prvi srpski forum hrišćanskih fundamentalista je počeo sa radom. Forum ima za cilj što bolje povezivanje pobožnih ljudi radi proučavanju svoje vere i života po njoj.

Neka je slava našem Gospodu Isusu Hristu

AMEN
SION
Admin

Broj poruka : 1226
Datum upisa : 14.11.2013

Pogledaj profil korisnika http://www.youtube.com/channel/UC-_qo5qnRAEIQQH7lamfKzw

Nazad na vrh Ići dole

Re: DOBRO DOŠLI

Počalji od STP taj 2013-12-30, 12:24

SION ::Prvi srpski forum hrišćanskih fundamentalista je počeo sa radom. Forum ima za cilj što bolje povezivanje pobožnih ljudi radi proučavanju svoje vere i života po njoj.

Neka je slava našem Gospodu Isusu Hristu

AMEN

Forum je sjajan.Sve najbolje od Srbskog teokratskog pokreta!
STP

Broj poruka : 52
Datum upisa : 30.12.2013

Pogledaj profil korisnika http://srbski-teokratskipokret.blogspot.com

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od soko taj 2014-01-01, 00:55

sve najbolje braco ... neka je sa srecom ...
soko

Broj poruka : 21
Datum upisa : 01.01.2014
Godina : 27

Pogledaj profil korisnika

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od SION taj 2014-11-15, 13:45

Na današnji dan pre godinu dana počeo je sa radom naš forum. Svim forumašima čestitam godišnjicu.

15.11.2013 - 15.11.2014

Slava našem Gopsodu Isusu Hristu
SION
Admin

Pogledaj profil korisnika http://www.youtube.com/channel/UC-_qo5qnRAEIQQH7lamfKzw

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od lavić taj 2014-11-15, 18:24

Amin.

lavić

Broj poruka : 735
Datum upisa : 31.12.2013

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od kainos taj 2014-11-20, 21:10

SION ::Na današnji dan pre godinu dana počeo je sa radom naš forum. Svim forumašima čestitam godišnjicu.

15.11.2013 - 15.11.2014

Slava našem Gopsodu Isusu Hristu

Tek jedna godina...meni bi sutra trebalo biti 3 godine...ali sam ga eto zatvorio....
kainos

Broj poruka : 35
Datum upisa : 05.12.2013

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od SION taj 2014-11-20, 21:25

ali sam ga eto zatvorio....

Šteta..
SION
Admin

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od lavić taj 2014-11-20, 21:39

Što se zatvara svaki forum koji otvoriš Kainose?
Lično mislim da bilo ko od ljudi koji su proveli stotine sati na forumu i pisali desetine tema i ti im sve to vreme obrišeš da više ni slova neće napisati.
A uvek će biti onih posmatrača koji će samo čekati tuđe tekstvoe da se igraju a nikad svoje vreme neće posvetiti na dobro drugima i pisati o potrebnim stvarima već će uvek biti u ulozi sudije.

Nikad nije bilo rešenje trčati okolo već naći kvalitetne sagovornike koji imaju nešto za napisati i takvih nekoliko radilica na forumu je pravi posao i tu se rađa kvalitet gde će se ljudi uvek rado vraćati da čitaju ili napišu nešto korisno.U takvoj sredini oni posmatači i sudije se guše jer su slabi i ne mogu parirati znanju i ispadaju smešni i zato se povlače i traže teren gde nema konstruktivne diskusije da bi tamo zamajavali ostale i tamo se nikom ne ostaje.

lavić

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od kainos taj 2014-11-20, 22:21

lavić ::Što se zatvara svaki forum koji otvoriš Kainose?
Lično mislim da bilo ko od ljudi koji su proveli stotine sati na forumu i pisali desetine tema i ti im sve to vreme obrišeš da više ni slova neće napisati.
A uvek će biti onih posmatrača koji će samo čekati tuđe tekstvoe da se igraju a nikad svoje vreme neće posvetiti na dobro drugima i pisati o potrebnim stvarima već će uvek biti u ulozi sudije.

Nikad nije bilo rešenje trčati okolo već naći kvalitetne sagovornike koji imaju nešto za napisati i takvih nekoliko radilica na forumu je pravi posao i tu se rađa kvalitet gde će se ljudi uvek rado vraćati da čitaju ili napišu nešto korisno.U takvoj sredini oni posmatači i sudije se guše jer su slabi i ne mogu parirati znanju i ispadaju smešni i zato se povlače i traže teren gde nema konstruktivne diskusije da bi tamo zamajavali ostale i tamo se nikom ne ostaje.

Ne brini se za kainosa...dok je bilo kainosa bit ce i foruma...nego eno na serbian forumu na temi papstvo vidi kako se slap ponasa...kaze da je EGW bila u jednom od mojih bordela jer sam napisao da su pape imali bordele..urednik je trazio dokaz a ja ne samo da sam nasao dokaz nego i dokazao da maldi Papa Boysi isto posjecuju bordele i postavio clanak od poznatog hrvatskog novinara dopisnika za HR televiziju i vecernji list...i onda slap napise nesto a to mu obrise urednik jer je van teme....i rekao sam za slapa ako ga ikada vise vidim na jednom od mojih foruma da cu ga odmah banirati jer nije pozeljan....
kainos

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od lavić taj 2014-11-20, 22:52

Ne sumnjam ja da će biti foruma samo neće biti ozbiljnih pisanja u to ćeš se uveriti vremenom.
Slap ima problem što je sebi dozvolio da tako nisko padne umesto da piše o korisnijim stvarima on je sam sebe degradirao i izgubio autoritet i težinu reči.
On može pisati kvalitetno ali izgleda da mu nije stalo jer se kvalitet danas ne vrednuje.

A da li je u pravu to je već diskutabilno.
Nekad je pisao konstruktivno i argumentovano. Jeste pravio greške i to debele ali se vladao pristojno i ovih par godina ga ne mogu poznati. On je jedan od poštenijih katolika bar ne glumi niti se nešto krije.

Iskreno,nije dobro imati forum gde ćeš okupiti ljude iz iste crkve i onda svi zadovoljni jer nema ko da im remeti idilu.
Mislim da treba imati iz više verskih pravaca ljude ali kvalitetne i to je ključ anti spam poteze. Mislim da će Slap uskoro biti nepoželjan na mnogim forumima ne zbog ne znanja važnih stvari već zbog degradacije koju je sam sebi učinio.

lavić

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od kainos taj 2014-11-22, 21:46

O Lavicu ono pisanje na temi papstva je sve samo ne diskusija...slabo argumentirate....slapu sam rekao ako ikada dodje na ne moje forume da cu ga odmah banirati. Nego gdje mogu naci ihtusa kako sam izbrisao sve mailove ne mogu ga nigdje naci....
kainos

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od lavić taj 2014-11-23, 09:54

kainos ::O Lavicu ono pisanje na temi papstva je sve samo ne diskusija...slabo argumentirate....slapu sam rekao ako ikada dodje na ne moje forume da cu ga odmah banirati. Nego gdje mogu naci ihtusa kako sam izbrisao sve mailove ne mogu ga nigdje naci....

Ma ne brini svi sinovi majčice će se ponovo okupiti.
Meni je žao što ti kritikujem miljenike ali činjenice su takve.
Tek se krenulo o temi biće to DUUUUUGA priča. Ti nemoj čitati jer je zaista neprijatno čuti koliko su samo u ratovima i inkvizicijama pobili naroda i koja su zverstva činili a Biblija nama verujućima govori da će ponovo otkriti svoje pravo lice i skuniti jagnjeći ogrtač sa sebe i pojaviće se dlaka jer vuk ćud nikad ne menja.
Ti da si ono što kažeš učestvovao bi na temi i razotkrivao ko je papstvo a nebi meni govorio da to nije lepo što činim.
Meni je jasno mnogo toga i nebih se ponavljao ko šta glumi a ko šta radi.
Slap kakav god da je bar je iskreni katolik i ja to poštujem on se ne krije već bori za svoje ubeđenje i zato je na borbenoj liniji. A mnogi što se predstavljaju Adv. su gori od Slapa jer neznaju ni kud bi ni šta bi a uz to boje se i svoje senke.

Što se mene tiče budi spokojan tebi neću smetati na tvojim forumima. Ja poštujem iskrene osobe i borce koji UVEK brane svoju veru i na svakom mestu zato Slap ima kod mene veće poštovanje od tebe.Mi imamo mnogo različitog Slap i ja ali i kod tebe je ista razlika samo je Slap dosledan svom stavu i veri i ne priznaje ostalo niti ide niz dlaku bilo kome a to je i moj moto i princip.
Ako nekad budeš pravi vernik i borac za veru javi a dotle može samo pozdrav kao i sa svima.

lavić

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od lavić taj 2014-11-23, 10:14

A zašto se ti baš meni obrati kako ono nije pisanje?
Ja sam krenuo kulturno i pokušao naj normalniji dijalog i onda se pojavile one dve oštrokondže i govore da lajem to je katolički rečnik ja nikad ni slično nikome nebih mogao napisati jer sam čovek za razliku od te dve radnice iz papske ordinacije.
Slap mi nikad nije tako napisao.

Ti se njima dvema tamo obrati kad ti smeta pisanje i reci imda je to sramno i ne civilizovano čoveku reći da laje jer ih pitah da kažu nešto o papstvu kad već tvrde kako je Pera bio papa od klad do kad a oni počeli uvrede jer neznaju baš ništa do da ljube kipove i kolena i stopale.

Što meni nađe da prebaciš kako to tamo nevalja?
Zašto Slapa tamo nisi pitao zašto spamuje temu i zašto ne odgovori na pitanja kad već želi učestvovati u nečemu što nezna?
Tamo ti idi i napiši šta misliš a ne ovde ovde smo u jedinstvu vere i u borbi protiv zla.
Ne može se sedeti na dve stolice ti bi to trebao znati nismo mi mala deca sve se to lako proveri.

Eno, Tripo se bori a gde si ti na temi papstvo da pokažeš praktično kako se piše i pokažeš svoju veru čega se plašiš?
Napiši ti o papstvu nešto i kad ti one rospije skoče za vrat ti se izvini sekama i reci da ćeš biti fin....šta ti je?
Zar misliš da one meni kažu da sam pas a ja da prećutim o njihov zverstvima?
Ništa normalnije i ništa logičnije da se neznanje brani vređanjem i to je znak koliko su slabi u svemu.Više ne napustam temu sad ćemo ići do besvesti.

lavić

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od kainos taj 2014-11-23, 10:32

Napisah ti cijelu poruku i nestao mi internet...htio sam reci da ste presli na osobno piskaranje....dotakli ste se licnosti...nisam ja tebi ista predbacio...pisao sam ja na temi...slap je rekao da bi tripo i ja najradije sve katolike bacili u ognjeno jezero...pa ti mene prozivaj da se ja dodvoravam...Laodikeja je isto adventist pa se bori....
kainos

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od lavić taj 2014-11-23, 17:26

kainos ::Napisah ti cijelu poruku i nestao mi internet...htio sam reci da ste presli na osobno piskaranje....dotakli ste se licnosti...nisam ja tebi ista predbacio...pisao sam ja na temi...slap je rekao da bi tripo i ja najradije sve katolike bacili u ognjeno jezero...pa ti mene prozivaj da se ja dodvoravam...Laodikeja je isto adventist pa se bori....

Nisam video te postove, izvini.
Nadam se da ćeš konstruktivno učestvovati na temi Papstvo. Znam ja da je Tripo Adv.
Pozdrav.

lavić

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Sponsored content

Sponsored content

Nazad na vrh Ići dole

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh

- Similar topics