Ko je Ilija koji ce se pojaviti u poslednjem vremenu?

Strana 2 od 2 Prethodni  1, 2

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole

Re: Ko je Ilija koji ce se pojaviti u poslednjem vremenu?

Počalji od lavić taj 2014-04-29, 21:54

Draganče...prođe bracika mnogo dana gde si?
Hajde kad nađeš vremena radoznao sam imam mnogo pitanja pa bi mi trebala pomoć. Ti bar pokušaj da mi pomogneš a da li ću ja to razumeti prepusti Bogu.Ti odradi svoje a Bog će svoje jel valja tako?
Valjda ćeš u narednom mescu naći vremena za pomoć.....
Svako dobro.

lavić

Broj poruka : 735
Datum upisa : 31.12.2013

Pogledaj profil korisnika

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od SION taj 2014-04-30, 00:13

Setih se sad da je i Braham za sebe tvrdio da je Ilija.
SION
Admin

Broj poruka : 1226
Datum upisa : 14.11.2013

Pogledaj profil korisnika http://www.youtube.com/channel/UC-_qo5qnRAEIQQH7lamfKzw

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od lavić taj 2014-05-01, 23:42

SION ::Setih se sad da je i Braham za sebe tvrdio da je Ilija.

Tako je, samo mu je falio Mojsije i Jerusalim i od Boga nalog.Da se neko setio da upita tog učitelja u kom pečatu žive sve bi bilo jasno.Jedna osoba ga tad upitala posle njegove čuvene izjave kako je okusiti sa drveta zapravo spavati sa satanom kako je onda Adam okusio plod koji mu je Eva dala?

Čudima će zapravo neprijatelj udiviti mnoge i prevariti.Ma kakvo god čudo da se zbude strogo kroz reč mora se izmeriti.
Ni nebo se nije otvorilo a oni sve to preskočili i stigao jedan prorok umesto dvojice...gde je greška?
Branhamovci nisu želeli da mi pomognu oko gornjeg pitanja koje je postavljeno Branhamu pa ni on tad nije odgovorio valjda nije potrebno znati drugo kušanje ploda samo prvo.Branham nije morao trošiti novac na el. energiju osvetljavao ga oblak.

Proroci su bracika stigli kad je prva Biblija odštampana i spojen SZ sa NZ  Very Happy  a onda ih Francuzi spalili jer su tad SZ i NZ završili svoje svedočanstvo i više ne svedoče....tako jedna teta kazala šta da radimo valjda je u pravu.Ali tu nije kraj nesreći jer je ona srušila izjavu Jovana zapisničara Otk. Jovica ,pogrešno, napisao da će proroci spaliti neprijatelje a ono neprijatelji u praksi spalili proroke.Koja tragedija za Jovicu....eh, Jovane, Jovane kako mu promakao redosled ko šta radi pa ,pogreši, da bacim Bibliju pored tolikih greški...?
Ne, ne moram jer sam tetine pisanije na sigurno sklonio i sad nemam problem u redosledu.

Ma to je sve simbolika...proroci,čuda,zla,hram,pagani,144000,trube....kako može biti istinita reč? Pa ne može jer nama ne odgovara tako.Hajde sad nek neko kaže Js (njih 20 miliona) da oni nemaju sa 144 ništa, ko bi onda finansirao roba?Ili da Adv. kaže da ništa desetak ne vredi opet ne mogu u 144 pa ni hranom ne mogu u 144 ko bi onda generalima ubacivao milijarde zelembaća? Zapravo je 144000 broj bez mere kao pesak morski i kad želim reći koliko Kineza i Indijaca zajedno ima mogu koristiti istu simboliku i reći ima ih 144000.
Naravno da ja ne mislim tako već uvek kako čitam i kako piše jer taj ključ Isus ostavi.Dok ne stigne brat od gore Draganče mi možemo o Božjim prorocima.

lavić

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Željko taj 2014-05-04, 08:33

Željko

Broj poruka : 42
Datum upisa : 23.11.2013
Godina : 42

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od lavić taj 2014-05-04, 19:04

Bilo je i ranije montaža.Zar ne ide prvo čaša jedan i rane zle i ljute?
A one pogađaju sve koji primiše žig zveri a šta je žig zveri koji primiše skoro svi neverni?A da bi čaše počele prvo mora nebo da se otvori (šesti pečat).Veoma je važno pratiti redosled zbivanja po pečatima i tako otkriti svaki pokušaj prevare.
Pozdrav.

lavić

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od SION taj 2014-05-04, 19:21

Željko ::pogledajte ovo

Obična novinarska patka..
SION
Admin

Broj poruka : 1226
Datum upisa : 14.11.2013

Pogledaj profil korisnika http://www.youtube.com/channel/UC-_qo5qnRAEIQQH7lamfKzw

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od lavić taj 2014-05-13, 20:20

Draganče meće odgovoriti ...ali našao sam ga pored Svetlosti istine na forumu Serbijan kao Laodikeju pa tamo u temi koju otvorih o promašaju Adv. crkve želim da izvagamo tu nauku.

A ono što odavno može da se vidi na netu i to nije sve koga zanima nek izvoli:
http://true.faithweb.com/main.html#EGW

lavić

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od lavić taj 2014-05-15, 22:05

Ljudi braćo!
Čuvajte se danas je vreme ispunjenja onih reči kako će izaći MNOGI učitelji i zavesti mnoge.To je prorečeno i mi možemo videti da nikad nije bilo toliko verskih naziva i učenja.
Veliki znak prevare se uočava u SIMBOLICI tamo gde ona zauzima primat ide i kula od karata koju zidaju po svom uhu.

Niko ne traži da sve znamo ili možda razumemo ali one poruke koje nam Bog ostavi za spasenje i straženja će nam biti jasne.Mnoštvo njih žive od tog posla koji se zove učitelj,i lepo im je narod ih sluša a oni im izvlače novac.
Ako niste negde ,zaglavili, u nekoj dogmi lako ćete svojom verom prepoznati ko šta uči i nemojte ni pokušati onome pod teretom koji je uzeo na sebe po svom izboru i uhu skinuti isti jer on tako hoće zato ga pustite nek nosi svoj izbor.

Nemojte pokušavati oteti osobi njegov izbor to nemamo pravo raditi već možemo samo svedočiti za istinu a on bira treba li mu ona ili ne. Pre neku god. sam pokušao oteti dogmu nekoj osobi i snašla me nevolja a i bolest.
Tad nisam shvatio da ja ne smem u svojoj sili otimati tuđi izbor koji Bog dozvoljava da bi pokazalo šta je u svakome.

Zimus sam pokušao istu stvar i morao na operaciju. Ne želim više otimati ničiji izbor već samo svedočiti o mojoj veri tamo gde se može.
Zar bi bilo loše delo nekom Mormonu ili bilo kojem iz neke crkve reći da ne uči istinu....nije loše ali nesmemo mu otimati to nek nosi svoj izbor.To bi bila prisila a Bog neće silom vernike već po slobodnom izboru.Nemojmo padati pod kaznu zbog želje da svoj izbor nametnemo drugima ni apostoli nisu ništa silom činili već samo svoju veru propovedali a ko nije hteo nisu mu oteli paganštinu.

Svi mi to iz najbolje namere činimo ali Bog isti princip primenjuje na sve a to je pokazivanje ko je ko kroz izbog vere ili ne vere.

lavić

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Sponsored content

Sponsored content

Nazad na vrh Ići dole

Strana 2 od 2 Prethodni  1, 2

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh

- Similar topics

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu