Božija imena

Strana 2 od 3 Prethodni  1, 2, 3  Sledeći

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole

Re: Božija imena

Počalji od ispravka taj 2013-12-21, 13:09

piramida4 ::
ispravka ::
pisano je sve što činite rečju ili delom,činite u ime Isusa HrisTA.

Ovdje je tema - Imena Boga!
Odmah na početku - KRIVO!

Bog ima samo Jedno Jedino Ime.
------------------------------------

Ime Boga Je JAHVE.
Nema drugoga imena za Boga Jedinoga.
--------------------------------------------

ima. njegovo ime je Jehošua ili Jahve spasitelj. Jahve je obećao da će doći kao spasitelj. s tim je smisao Pisma tek jasan.

Ako misliš da si u istini,
onda ti sigurno nije problem
naći jasne Biblijske stihove -
Ime Boga Jedinoga je ........JEHOŠUA.
Jahve Spasitelj tebi ne znači očito ništa. on je za tgebe idol. nema Jahve da je tvorac,sila,moć iscelitelj spasitelj to nema kod tebe.

ispravka

Broj poruka : 295
Datum upisa : 04.12.2013

Pogledaj profil korisnika

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od piramida4 taj 2013-12-22, 12:01

SION ::
Piše ti da će mu IME biti DIVNI SAVETNIK, BOG SILNI, OTAC VEČNI, KNEZ MIRNI, ko ima takva IMENA? Ko? Reci?
Naveo sam ti gore i odgovori ko ima takva imena?

Pitanje je bilo - Koji stihovi kažu da je IME Bogu Jedinome
bilo koje osim - JAHVE?
---------------------------

Idi kod nekog prof. jezika - da ti razjasni - ŠTO je OSOBNO ime,
a što je OVO što ti daješ:

DIVNI SAVETNIK, BOG SILNI, OTAC VEČNI, KNEZ MIRNI
---------------------------------------------------------------------

Kad to i tvrdiš - molim te TE stihove iz NZ
GDJE nedvosmisleno i jasno piše -
Ime Božjeg Sina je - DIVNI SAVETNIK, BOG SILNI, OTAC VEČNI, KNEZ MIRNI

piramida4

Broj poruka : 140

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od piramida4 taj 2013-12-22, 12:03

Jahve Spasitelj tebi ne znači očito ništa. on je za tgebe idol. nema Jahve da je tvorac,sila,moć iscelitelj spasitelj to nema kod tebe.

Zaboravio si mi odgovoriti na ovo:

piramida4

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od SION taj 2013-12-22, 14:06

Idi kod nekog prof. jezika - da ti razjasni - ŠTO je OSOBNO ime, a što je OVO što ti daješ: DIVNI SAVETNIK, BOG SILNI, OTAC VEČNI, KNEZ MIRNI --------------------------------------------------------------------- Kad to i tvrdiš - molim te TE stihove iz NZ GDJE nedvosmisleno i jasno piše - Ime Božjeg Sina je - DIVNI SAVETNIK, BOG SILNI, OTAC VEČNI, KNEZ MIRNI ::

Čije je IME Bog silni? Otac Večni? Knez Mirni? Odgovori čija su to IMENA?
SION
Admin

Broj poruka : 1226
Datum upisa : 14.11.2013

Pogledaj profil korisnika http://www.youtube.com/channel/UC-_qo5qnRAEIQQH7lamfKzw

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od piramida4 taj 2013-12-23, 09:26

Čije je IME Bog silni? Otac Večni? Knez Mirni? Odgovori čija su to IMENA?

Pokušaj - ne na pitanje - ne odgovoriti, jer daješ protupitanje!
Pokušaj odgovoriti.
Ja te pokušavam navesti da sam dođeš do istine,
a ti bježiš.

-----------------------------

Prvo odgovori na moje, pa ću ja onda na tvoje.
Po redu!
Jel to u redu?

-------------------------------
Imaš Tvrdnju! - DOKAŽI JE!

Kad to i tvrdiš -
molim te TE stihove iz NZ GDJE nedvosmisleno i jasno piše -
Ime Božjeg Sina je - DIVNI SAVETNIK, BOG SILNI, OTAC VEČNI, KNEZ MIRNI.

ILI - reci iskreno - NEMA TOGA!
ILI - daj stihove.

piramida4

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od ispravka taj 2013-12-23, 12:24

Isus je došao da oni koji vide postanu slepci a slepci da vide. to pogađa u tebe.

ispravka

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od SION taj 2013-12-23, 15:18

Pokušaj - ne na pitanje - ne odgovoriti, jer daješ protupitanje! Pokušaj odgovoriti. Ja te pokušavam navesti da sam dođeš do istine, a ti bježiš. ----------------------------- Prvo odgovori na moje, pa ću ja onda na tvoje. Po redu! Jel to u redu? ------------------------------- Imaš Tvrdnju! - DOKAŽI JE! Kad to i tvrdiš - molim te TE stihove iz NZ GDJE nedvosmisleno i jasno piše - Ime Božjeg Sina je - DIVNI SAVETNIK, BOG SILNI, OTAC VEČNI, KNEZ MIRNI. ILI - reci iskreno - NEMA TOGA! ILI - daj stihove. ::

Moje potpitanje je upravo odgovor na tvoje pitanje, dakle čije je IME DIVNI SAVETNIK, BOG SILNI, OTAC VEČNI, KNEZ MIRNI? Možeš li da odgovoriš?
SION
Admin

Pogledaj profil korisnika http://www.youtube.com/channel/UC-_qo5qnRAEIQQH7lamfKzw

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od piramida4 taj 2013-12-23, 18:37

Isus je došao da oni koji vide postanu slepci a slepci da vide. to pogađa u tebe.

piramida4

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od piramida4 taj 2013-12-23, 18:45

Moje potpitanje je upravo odgovor na tvoje pitanje, dakle čije je IME DIVNI SAVETNIK, BOG SILNI, OTAC VEČNI, KNEZ MIRNI? Možeš li da odgovoriš?

U NZ nema nigdje stiha sa takovom izjavom!
NEMA!

Nema niti jednoga koji ima takovo ime.
NEMA!

Ako ti misliš da ja nisam u pravu -
daj jasan stih iz NZ GDJE TO piše?

piramida4

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od SION taj 2013-12-23, 20:59

U NZ nema nigdje stiha sa takovom izjavom! NEMA! Nema niti jednoga koji ima takovo ime. NEMA! Ako ti misliš da ja nisam u pravu - daj jasan stih iz NZ GDJE TO piše? ::

Ovaj stih ruši tvoje dve koncepcije da Isus nije Bog u telu i da On ima samo jedno ime.

Tako dakle čije je IME DIVNI SAVETNIK, BOG SILNI, OTAC VEČNI, KNEZ MIRNI? Možeš li da odgovoriš?
SION
Admin

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od ispravka taj 2013-12-24, 11:06

ODGOVORIO SAM TI. on je došao da oni koji kažu da vide ne vide. to si ti. slepac je vikao vartimej slepi,Isuse,sine Davidov pomiluj me. Isus je to respektovao,zašto ga je zvao od tolkog naroda? čak su ga opominjalid a prestane a Isus je rekao,ne branite mu! što su vikali prost narod kad je ušao po zahariji 9 u jerusalim,osana sinu davodovom blagosloven KOJI IDE UI IME GOSPODNJE. NA NJEMU JE BILO IME GOSPČODNJE OBJAVLJENO. on nije išao u svom imenu već u Gospodnjem. ko je on bio? Isus. ostali nisu izašli pred njega koji nisu? kojisu verovali u Jahvea. pa otkuda da im je to manjkalo? onaj koji je išao u ime Jahvea je bio Spasitelj. pred njega je trebalo izaći da se iuma život u njega krstiti da se ima oprost greha i život,on je sebe nazvao put istina i život. koliko imena ima ,koliko puteva ,koliko istina ,koliko života? ima dva puta samo,jedan široki i vodi u propast. ostaje uski jedan jedini i on je sebe nazvao tim jedinim putem Isus. ko god nije izašao mogao je čuti do danas Isusove reči,nećete mene od sad videti(neba neće videti) doke ne kažu za njega Isusa BLAGOSLOVEN KOJI IDE U IME GOSPODNJE! ON JE NOSIO IME gOSPODNBJE JEDINO.I ONO GLASI JAHVE sPASITELJ. TO JE PISMO,SVE PISMO.

ispravka

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od piramida4 taj 2013-12-25, 00:06

Ovaj stih ruši tvoje dve koncepcije da Isus nije Bog u telu i da On ima samo jedno ime.

Tako dakle čije je IME DIVNI SAVETNIK, BOG SILNI, OTAC VEČNI, KNEZ MIRNI? Možeš li da odgovoriš?

Dokaži!

To je proroštvo!
Za Isusa? - TI kažeš - DA!
Dokaži!

Daj stih iz NZ gdje je Isusu dano to ime!
Gdje TO piše?

Jel taj stih ruši tvoje dogme?
Čekam!

piramida4

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od SION taj 2013-12-25, 00:25

Dokaži! To je proroštvo! Za Isusa? - TI kažeš - DA! Dokaži! Daj stih iz NZ gdje je Isusu dano to ime! Gdje TO piše? Jel taj stih ruši tvoje dogme? Čekam! ::

Alo tema je "Božija imena", ti tvrdiš da Bog ima samo jedno ime, a ja te pitam čija su imena;

DIVNI SAVETNIK, BOG SILNI, OTAC VEČNI, KNEZ MIRNI?
SION
Admin

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od ispravka taj 2013-12-25, 09:53

ZA BADAVA GA PITAš. gubiš vreme. ono što je Bog zamračio niko ne može pomeriti.

ispravka

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Slavo taj 2013-12-25, 15:05

piramida4 ::Bog Otac ima samo JEDNO Osobno Ime - JAHVE.

Ni "Jahve" nije božije ime nego opis stanja stvari-ja jesam koji jesam. Kako bi to moglo biti ime...

Na kraju krajeva Božije "ime" se kroz jezik mesa ne može niti izgovoriti...jer duhovni glas i duhovnu stvarnost ljudsko mesnato grlo ne može izgovoriti... mnog bliže nebu su naši osjećaji....

Slavo

Broj poruka : 30
Datum upisa : 24.12.2013

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od piramida4 taj 2013-12-26, 11:58

Alo tema je "Božija imena", ti tvrdiš da Bog ima samo jedno ime, a ja te pitam čija su imena;

DIVNI SAVETNIK, BOG SILNI, OTAC VEČNI, KNEZ MIRNI?

Izaija 9,5 Jer, dijete nam se rodilo, sina dobismo; na plećima mu je vlast. Ime mu je: Savjetnik divni, Bog silni, Otac vječni, Knez mironosni.

http://fundamentalisti.serbianforum.info/t104-izaija-95-jer-dijete-nam-se-rodilo-sina-dobismo-na-plecima-mu-je-vlast-ime-mu-je-savjetnik-divni-bog-silni-otac-vjecni-knez-mironosni#767
--------------------------------

Ovdje je tema - Božja Imena!
Sam naslov je KRIVO dat.

Bog Ima SAMO Jedno Jedino Ime!
TO Ime - Bog Otac SAM je dao ljudima!

JAHVE.
---------------------------------------------

Svoju tvrdnju potvrđujem Istinitim stihovima.

POSTANAK 4,26
Šetu se rodi sin, komu on nadjenu ime Enoš. Tada se počelo zazivati ime Jahvino.
POSTANAK 12,8
Odatle prijeđe u brdoviti kraj, na istok od Betela. Svoj šator postavi između Betela na zapadu i Aja na istoku. Ondje podigne žrtvenik Jahvi i zazva ime Jahvino.
POSTANAK 13,4
do mjesta na kojem je bio postavio šator, između Betela i Aja, gdje je prije podigao žrtvenik. Tu je Abram zazivao ime Jahvino.
POSTANAK 21,33
Abraham zasadi kod Beer Šebe tamarisku i ondje zazove ime Jahve - Boga Vječnoga.
POSTANAK 26,25
Izak tu podigne žrtvenik i zazove Jahvu po imenu; postavi ondje svoj šator, a njegove sluge počnu kopati bunar.
…………………………………………………………………………………..
IZLAZAK 3,13
Nato Mojsije reče Bogu: "Ako dođem k Izraelcima pa im kažem: `Bog otaca vaših poslao me k vama, i oni me zapitaju:
`KAKO MU JE IME?
- što ću im odgovoriti?

IZLAZAK 3,15
Dalje je Bog Mojsiju rekao: "Kaži Izraelcima ovako:
JAHVE,
Bog vaših otaca, Bog Abrahamov, Bog Izakov i Bog Jakovljev, poslao me k vama.`
TO MI JE IME DOVIJEKA,
TAKO ĆE ME ZVATI OD KOLJENA DO KOLJENA
..

..................................................................................................................

Ti imaš neku svoju drugačiju tvrdnju od moje?
-------------------------------------------------------

Dokaži je ovako - kao i ja - gore - stihovima!
IME Bogu Jedinome je ...............................
Čekam te.

piramida4

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od piramida4 taj 2013-12-26, 12:01

ispravka ::ZA BADAVA GA PITAš. gubiš vreme. ono što je Bog zamračio niko ne može pomeriti.

IZLAZAK 6,3
Abrahamu, Izaku i Jakovu objavljivao sam se kao El Šadaj. Ali njima se nisam očitovao pod svojim imenom - Jahve.
IZLAZAK 15,3
Jahve je ratnik hrabar, Jahve je ime njegovo.
IZLAZAK 20,7
Ne uzimaj uzalud imena Jahve, Boga svoga, jer Jahve ne oprašta onome koji uzalud izgovara ime njegovo.
IZLAZAK 33,19
"Dopustit ću da ispred tebe prođe sav moj sjaj", odgovori, "i pred tobom ću izustiti svoje ime Jahve. Bit ću milostiv kome hoću da milostiv budem; smilovat ću se komu hoću da se smilujem.
IZLAZAK 34,5
Jahve se spusti u liku oblaka, a on stade preda nj i zazva Ime: "Jahve!
LEVITSKI ZAKONIK 18,21
Ne smiješ dopuštati da koje tvoje dijete bude žrtvovano Moleku; ne smiješ tako obeščašćivati ime Boga svoga. Ja sam Jahve!
LEVITSKI ZAKONIK 19,12
Nemojte se krivo kleti mojim imenom i tako oskvrnjivati ime svoga Boga. Ja sam Jahve!

--------------------------------------

Čekam te.

piramida4

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od piramida4 taj 2013-12-26, 12:07

Slavo ::
piramida4 ::Bog Otac ima samo JEDNO Osobno Ime - JAHVE.

Ni  "Jahve" nije  božije ime nego opis stanja stvari-ja jesam koji jesam. Kako bi to moglo biti ime...

Na kraju krajeva Božije "ime" se kroz jezik mesa ne može niti izgovoriti...jer duhovni glas i duhovnu stvarnost ljudsko mesnato grlo ne može izgovoriti... mnog bliže nebu su naši osjećaji....

Bog Ima SAMO Jedno Jedino Ime!
TO Ime - Bog Otac SAM je dao ljudima!

JAHVE.
---------------------------------------------

LEVITSKI ZAKONIK 21,6
Neka budu posvećeni svome Bogu; neka ne oskvrnjuju ime svoga Boga, jer oni prinose žrtve u čast Jahvi paljene, hranu Boga svoga. Zato moraju biti sveti.
LEVITSKI ZAKONIK 22,2
"Reci Aronu i njegovim sinovima da sveto postupaju sa svetim prinosima Izraelaca; neka ne oskvrnjuju moje sveto ime koje oni - ta moje je! - moraju svetiti. Ja sam Jahve!
LEVITSKI ZAKONIK 22,32
Ne oskvrnjujte moga svetog imena, nego neka budem proglašen svetim među Izraelcima - ja, Jahve, koji vas posvećujem.
LEVITSKI ZAKONIK 24,16
tko izgovori hulu na ime Jahvino neka se smakne - neka ga sva zajednica kamenuje; bio stranac ili domorodac, ako pohuli ime Jahvino, mora mrijeti.
BROJEVI 6,26
Neka pogled svoj Jahve svrati na te i mir ti donese!` Tako neka stavljaju moje ime nad sinove Izraelove, i ja ću ih blagoslivljati.
PONOVLJENI ZAKON 5,11
Ne uzimaj uzalud imena Jahve, Boga svoga, jer Jahve ne oprašta onome koji uzalud izgovara ime njegovo.
PONOVLJENI ZAKON 6,13
Boj se Jahve, Boga svoga; njemu iskazuj štovanje; njegovim imenom polaži prisegu.
PONOVLJENI ZAKON 10,8
U to vrijeme odvoji Jahve pleme Levijevo da nosi Kovčeg saveza Jahvina; da pred Jahvom stoji u njegovoj službi te da u njegovo ime blagoslivlja, kako radi i danas.
PONOVLJENI ZAKON 10,20
Boj se Jahve, Boga svojeg; njemu služi; uza nj se priljubi; njegovim imenom priseži.
PONOVLJENI ZAKON 12,5
Jahvu, Boga svoga, tražite jedino na mjestu koje je on odabrao, sred svih vaših plemena, da ondje stavi svoje ime i da ondje prebiva;
PONOVLJENI ZAKON 12,11
onda ćete donositi sve što vam naređujem: svoje paljenice, svoje klanice, svoje desetine, darove svojih ruku i sve svoje izabrane zavjetnice koje budete zavjetovali Jahvi - na mjesto koje Jahve, Bog vaš, odabere da ondje nastani svoje ime.
PONOVLJENI ZAKON 12,21
Bude li mjesto koje Jahve, Bog tvoj, odabere da u njemu svoje ime smjesti daleko od tebe, onda možeš zaklati bilo što od svoje krupne ili sitne stoke što ti je Jahve dadne - kako sam ti već naredio - te jesti u bilo kojem svome gradu koliko ti duša želi.
PONOVLJENI ZAKON 14,23
A onda blaguj desetine svoga žita, svoga vina, svoga ulja i prvine svoje krupne i sitne stoke u nazočnosti Jahve, Boga svoga, na mjestu koje on odabere da svoje ime ondje nastani; da se tako naučiš zauvijek bojati se Jahve, Boga svoga.
PONOVLJENI ZAKON 14,24
Bude li ti put predug te ne mogneš donijeti desetine - jer je mjesto što ga Jahve odabere da u njemu nastani svoje ime previše daleko od tebe - tada, kad te Jahve, Bog tvoj, blagoslovi,
PONOVLJENI ZAKON 16,2
Kao pashu u čast Jahvi, Bogu svome, žrtvuj ovce i goveda u mjestu koje Jahve odabere da u njemu nastani ime svoje.

--------------------------------------

Čekam te.

piramida4

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Slavo taj 2013-12-26, 12:24

tko izgovori hulu na ime Jahvino neka se smakne - neka ga sva zajednica kamenuje; bio stranac ili domorodac, ako pohuli ime Jahvino, mora mrijeti.

Umjesto što ne možeš da me kamenuješ bar bi trebao apelirati da me se trajno banira ovdje jer eto omalovažavam tvoga jahvu... i da si ti doista neki jahveac ne bi sudjelovao u ovakovim raspravama gdje se tvoj jedini i pravi bog jahve omalovažava....

Slavo

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Slavo taj 2013-12-26, 12:38

Čekam te.

Ime tvoga boga je totalno bizarno i nije vrijedno rasprave... zamisli bog svih nebesa da se zove Jahve...na hebrejskom JA JESAM KOJI JESAM...
Što se to bogu dogodilo da je sebi dodjelio ime koje ima svoje značenje samo na jednom malom zemaljskom jeziku kojeg nebeski svijet ne razumije jer je razvojni jezik mesa...jer je ljudski... pa te riječi JAHVE nigdje i nebu nema...

Da je tvoj bog pred Mojsijem rekao ja se zovem "oakrghpćoq4mhr8709mm čjb" onda bi to na nešto tajanstveno i veliko slutilo... onda bi se ti ovdje mogao hvaliti da tvoj bog ima neko specijalno nebesko i svevremeno ime...ovako kaj god...

Moj Bog se zove pojmovno Ljubav i Mudrost,Najveći,Vječni,Svoj i sam po sebi... i ti mene nemaš što čekati...ti nisi meštar za velike rasprave...

Slavo

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od SION taj 2013-12-26, 13:52

Piramida pitao sam te da mi kažeš čija su IMENA: DIVNI SAVETNIK, BOG SILNI, OTAC VEČNI, KNEZ MIRNI? A ne da pišeš ono što te nisam pitao i da otvaraš novu temu.

Moje pitanje je u skladu sa temom zato te molim da mi odgovoriš, znaš li ili ne znaš?
SION
Admin

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od piramida4 taj 2013-12-26, 18:29

Slavo ::

Umjesto što ne možeš da me kamenuješ bar bi trebao apelirati da me se trajno banira ovdje jer eto omalovažavam tvoga jahvu... i da si ti doista neki jahveac ne bi sudjelovao u ovakovim raspravama gdje se tvoj jedini i pravi bog jahve omalovažava....

Ti si moj brat.
Do jučer sam ja bio gori od tebe,
zato te u potpunosti razumijem.

Ti tražiš istinu.
Ali - malo si skrenuo sa ispravnog Božjeg Jahvina Biblijskog puta!

Savjet - samo ono - strogo ono što piše u Bibliji - govori i naučavaj.
Ni više ni manje.
I onda si 100% u istini!

Šta nije to jednostavno?
-----------------------------

Ja tebi sve praštam - ali - pitanje je - kako će postupiti ONAJ Zadnji Glavni Sudac - Jahve.

ALI - imaš vremena do trena svoje smrti,
pokajati se i spasiti se.
Potrudi se da se spasiš.
Nije tako teško.

SAMO - od riječi do riječi!

piramida4

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od piramida4 taj 2013-12-26, 18:31

SION ::Piramida pitao sam te da mi kažeš čija su IMENA: DIVNI SAVETNIK, BOG SILNI, OTAC VEČNI, KNEZ MIRNI? A ne da pišeš ono što te nisam pitao i da otvaraš novu temu.

Moje pitanje je u skladu sa temom zato te molim da mi odgovoriš, znaš li ili ne znaš?

Nitko nema takovo ime.

---------------------------
Nema stiha u NZ gdje bi se netko tako imenovao.
------------------------------------------------------------

Ako ja griješim - daj mi ti NZ stih potpore tvoga nauka.

piramida4

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od SION taj 2013-12-26, 18:42

Nitko nema takovo ime. --------------------------- Nema stiha u NZ gdje bi se netko tako imenovao. ------------------------------------------------------------ Ako ja griješim - daj mi ti NZ stih potpore tvoga nauka. ::

Kako nema? Jel Isaji laže? Piše napamet? Kakve veze ima sad NZ? Pričamo o imenu koje Isajia pominje.

Odgovori na koga Isajia misli ovde, čije je Ime DIVNI SAVETNIK, BOG SILNI, OTAC VEČNI, KNEZ MIRNI? KO NOSI TO IME, KO JE TAJ?
SION
Admin

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od piramida4 taj 2013-12-26, 18:52

Kako nema? Jel Isaji laže? Piše napamet? Kakve veze ima sad NZ? Pričamo o imenu koje Isajia pominje.

Odgovori na koga Isajia misli ovde, čije je Ime DIVNI SAVETNIK, BOG SILNI, OTAC VEČNI, KNEZ MIRNI? KO NOSI TO IME, KO JE TAJ?

Ima više teorija!

Jedna kaže - U stihu je upotrebljeno SADAŠNJE VRIJEME,
pa da je to za nekoga tadašnjega.

Druga kaže - kao i ja - To je za Gospodina Isusa.
---------------------------------------------------------

Nisi shvatio moje pitanje -
Ako je to proročanstvo - a je po meni -
gdje je REALIZACIJA toga proročanstva u NZ?

Koji stihovi u NZ potvrđuju SZ stihove?
--------------------------------------------

U SZ ima proročanstvo za Isusa - neće mu kosti slomiti,
u NZ ima stih - nisu mu kosti slomili.

TO je ostvarenje proročanstva.
------------------------------------

Gdje TO piše za predmetni stih?

piramida4

Nazad na vrh Ići dole